Otázky a odpovědi

1.Za jak dlouho před odjezdem musím objednat?

Objednávku na webu lze provést kdykoliv, ale ne později než 3 dny před odjezdem. Pokud potřebujete za 2 dny a méně, pošlete dotaz e-mailem: bohemiatour@mail.ru

2.Zahrnuje cena všechny daně, palivové poplatky, placené silnice atd.?

Cena, kterou platíte, je konečná, nebudete platit nic navíc, pokud se nerozhodnete nechat šoférovi spropitné. Cena zahrnuje 1 hodinu čekání po přistání letadla. Za každou další hodinu přidáváte řidiči hotově 8 eur / hodinu.

3.Co dělat, když nemohu najít svého řidiče?

Váš řidič vás čeká v příletové hale s červeným štítkem „Bohemia Tour“. Pokud ho nemůžete najít, kontaktujte nás pomocí kontaktů uvedených na této webové stránce a ve voucheru, který byl zaslán na váš e-mail.

4.Mohu zaplatit přepravu hotově řidiči?

Přeprava musí být zaplacena předem, platba se provádí na účet. Platba hotově řidiči je možná pouze při objednání přepravy Z Mariánských Lázní, pokud vám tuto možnost potvrdíme.

5.Co dělat, když se zpozdí můj let?

Sledujeme váš let a víme o zpoždění. Pokud je zpoždění letu známo předem, řidič přijede k vašemu příjezdu. Pokud řidič již odjel, máte zaplacenou 1 hodinu čekání od plánovaného příletu letadla. Každá další hodina čekání po přistání vašeho letu stojí 8 eur. V žádosti není smysl psát jiný čas, řidič sleduje váš let. Během 1 hodiny po přistání je nutné vystoupit.

6.Jak zjistit, zda se můj zavazadla vejde do auta?

Prosím, uveďte počet vašich zavazadel do komentáře. Pokud nejste jisti, zda se vaše věci vejdou do auta, obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme při výběru.

7.Jedeme s dětmi. Budou v autě dětská sedadla?

Při objednávání transferu uveďte prosím počet a věk (nebo hmotnost u malých dětí), abychom vybrali správný typ sedadel. Dětská sedadla jsou poskytována zdarma. Vaše bezpečí a bezpečí vašich dětí jsou pro nás velmi důležité.

8.Za jak dlouho mohu objednat nebo zrušit transfer?

Transfer lze objednat on-line až 3 dny před cestou. Pokud potřebujete objednat transfer na 1-2 dny, pošlete svůj požadavek e-mailem, platba bude poté provedena ručně, což zabere nějaký čas. To platí i pro zrušení transferu. Transfer lze zdarma zrušit 2 pracovní dny před cestou. Peníze vám budou vráceny v plné výši.